Η διεύθυνση, ο σύλλογος διδασκόντων και οι μαθητές του Τομέα Υγείας Πρόνοιας και Ευεξίας του Εργαστηριακού Κέντρου Λιβαδειάς (Ε.Κ) Λιβαδειάς επιθυμούν να εκφράσουν τις  θερμές ευχαριστίες προς τους εκπαιδευτές του ΕΚΑΒ του νομού Βοιωτίας για την άρτια οργάνωση και παρουσίαση ημερίδας με θέμα τις Πρώτες Βοήθειες, ιδιαίτερα σε περίπτωση Καρδιοπνευμονικής Αναζωογόνησης. Η ενημέρωση πραγματοποιήθηκε στις 13 Δεκεμβρίου σε εργαστηριακό χώρο του ΕΚ Λιβαδειάς παρουσία μαθητών των τμημάτων Νοσηλευτικής, Αισθητικής και Κομμωτικής Τέχνης. Να ευχαριστήσουμε ιδιαιτέρως την κα. Σοφία Αργυρίου του Τμήματος Εκπαίδευσης του ΕΚΑΒ Θήβας και τον κ. Φελεκίδη Γεώργιο, προϊστάμενο του ΕΚΑΒ Λιβαδειάς για την παρουσίαση της ημερίδας και για το ενδιαφέρον που έδειξαν στις απορίες όλων μας  αλλά για και την ενθάρρυνση που μας έδωσαν να συνεχίσουμε δημιουργικά και στην υλοποίηση και άλλων τέτοιων εκδηλώσεων.

Ο Διευθυντής του Ε.Κ Λιβαδειάς

Μακαλιάς Λουκάς